Warsztaty


 OFERTA WARSZTATOWA

 Cechuje nas własna metoda pracy z aktorem oparta na doświadczeniu uznanych instruktorów teatralnych. Zapewniamy satysfakcję i ciekawe zajęcia na wysokim poziomie.
Warsztaty prowadzimy zarówno w pojedynkę jak i w kilka osób w zależności od zapotrzebowania (liczebność grupy docelowej). Najlepszą metodą pracy jest spotkanie weekendowe, dwudniowe lub trzydniowe.  Idealna grupa do pracy to 12 osób, (ale wszystko jest do ustalenia).
Na czas warsztatów potrzebujemy pomieszczenia na wyłączność (np. sala gimnastyczna, sala widowiskowa z oświetleniem i nagłośnieniem mile widziana). Latem jest możliwość realizacji warsztatów w plenerze. Na jeden blok tematyczny potrzebujemy minimum trzy godziny.

Poza warsztatami jest również możliwość zaprezentowania spektakli z repertuaru Latającego Teatru Kantorowi.

Instruktorzy i tematyka:

 • Monika Adamiec - warsztaty wokalne - interpretacja piosenki poetyckiej, aktorskiej. Warsztaty dykcji i emisji głosu. Zabawy integracyjne i teatralne. Animacja przedmiotu. Budowanie etiud teatralnych.
 • Karina Góra -  Warsztaty teatru ruchu. Rytm, ekspresja, plastyka ciała.
 • Monika Nitkiewicz-Mitrut - tworzenie spektaklu autorskiego w oparciu o przeżycia i emocje; praca z rekwizytem; scenografia jako integralny element spektaklu; współpraca w grupie.  
 • Grażyna Tabor - improwizacje z tekstem literackim, muzyka i przedmiot w sytuacji "Tu i teraz", dramaturgia w etiudach teatralnych. 
 •  Marcin Woszczewski - improwizacja, impro, praca nad spektaklem metodą improwizacji, elementarne zadania aktorskie, sceny dialogowe, partner sceniczny, dykcja, etiuda jako element spektaklu, pomoc w budowie spektaklu.
   
   
   
   

Zobacz także

KANTOR TU JEST

Gość Specjalny